Torneos Benxamín XIII Torneo Benxamín

Imprimir

Sábado 11 de Xuño

11.06.2016 10:45
SD Ribadeo
SD Ribadeo
SD Ribadeo3 : 1CD Tropezón "B"
3:1
CD Tropezón
CD Tropezón "B" Pepe Barrera
11.06.2016 10:45
AD Santiago de Foz
AD Santiago de Foz
AD Santiago de Foz4 : 0CD Cerecedo
4:0
CD Cerecedo
CD Cerecedo Pepe Barrera - Campo Nº2
11.06.2016 11:20
Barres CF
Barres CF
Barres CF7 : 0Vira Presno FC
7:0
Vira Presno FC Pepe Barrera - Campo Nº1
11.06.2016 11:20
Racing Club Vilalbés
Racing Club Vilalbés - : -
Real Tapia CF
Real Tapia CF Pepe Barrera - Campo Nº2
11.06.2016 12:40
CD Lugo
CD Lugo
CD Lugo3 : 1AD Santiago de Foz
3:1
AD Santiago de Foz
AD Santiago de Foz Pepe Barrera - Campo Nº1
11.06.2016 12:40
La Caridad CF
La Caridad CF
La Caridad CF3 : 0Real Avilés CF SAD
3:0
Real Avilés CF SAD
Real Avilés CF SAD Pepe Barrera - Campo Nº2
11.06.2016 13:15
RC Celta de Vigo
RC Celta de Vigo
RC Celta de Vigo3 : 0UD San Claudio
3:0
UD San Claudio
UD San Claudio Pepe Barrera - Campo Nº1
11.06.2016 13:15
Veriña CF
Veriña CF
Veriña CF4 : 1EF Oviedo Vetusta
4:1
EF Oviedo Vetusta
EF Oviedo Vetusta Pepe Barrera - Campo Nº2
11.06.2016 15:20
Astur CF
Astur CF
Astur CF2 : 3CD Lugo
2:3
CD Lugo
CD Lugo Pepe Barrera - Campo Nº1
11.06.2016 16:10
Andés CF
Andés CF
Andés CF4 : 0CD Lugo
4:0
CD Lugo
CD Lugo CEIP Gregorio Sanz
11.06.2016 16:40
CD Tropezón
CD Tropezón "A"
CD Tropezón "A"11 : 0Real Tapia CF
11:0
Real Tapia CF
Real Tapia CF CEIP Gregorio Sanz
11.06.2016 17:15
Veriña CF
Veriña CF - : -
Racing Club Vilalbés
Racing Club Vilalbés CEIP Gregorio Sanz
11.06.2016 17:30
SD Ribadeo
SD Ribadeo - : -
La Caridad CF
La Caridad CF Pepe Barrera - Campo Nº1
11.06.2016 17:30
Real Avilés CF SAD
Real Avilés CF SAD - : -
CD Tropezón
CD Tropezón "B" Pepe Barrera - Campo Nº2
11.06.2016 17:50
CD Cerecedo
CD Cerecedo
CD Cerecedo2 : 1CD Lugo
2:1
CD Lugo
CD Lugo CEIP Gregorio Sanz
11.06.2016 18:25
Astur CF
Astur CF
Astur CF1 : 2Andés CF
1:2
Andés CF
Andés CF CEIP Gregorio Sanz
11.06.2016 19:05
Barres CF
Barres CF - : -
RC Celta de Vigo
RC Celta de Vigo Pepe Barrera - Campo Nº1
11.06.2016 19:05 Vira Presno FC - : -
UD San Claudio
UD San Claudio Pepe Barrera - Campo Nº2
11.06.2016 20:15
Veriña CF
Veriña CF - : -
CD Tropezón
CD Tropezón "A" Pepe Barrera - Campo Nº1
11.06.2016 20:15
EF Oviedo Vetusta
EF Oviedo Vetusta - : -
Racing Club Vilalbés
Racing Club Vilalbés Pepe Barrera - Campo Nº2

Domigo 12 de Xuño

12.06.2016 10:00
SD Ribadeo
SD Ribadeo - : -
Real Avilés CF SAD
Real Avilés CF SAD Pepe Barrera
12.06.2016 10:00
ACD Piringalla
ACD Piringalla - : -
La Caridad CF
La Caridad CF Pepe Barrera - Campo Nº2
12.06.2016 10:00
Mª Auxiliadora
Mª Auxiliadora - : -
Vira Presno FC CEIP Gregorio Sanz
12.06.2016 10:35
CD Cerecedo
CD Cerecedo - : -
AD Santiago de Foz
AD Santiago de Foz Pepe Barrera - Campo Nº1
12.06.2016 10:35
Astur CF
Astur CF - : -
Andés CF
Andés CF Pepe Barrera - Campo Nº2
12.06.2016 11:10
Barres CF
Barres CF - : -
UD San Claudio
UD San Claudio Pepe Barrera - Campo Nº1
12.06.2016 11:10
RC Celta de Vigo
RC Celta de Vigo - : -
Mª Auxiliadora
Mª Auxiliadora Pepe Barrera - Campo Nº2
12.06.2016 11:10
CD Tropezón
CD Tropezón "B" - : -
ACD Piringalla
ACD Piringalla CEIP Gregorio Sanz
12.06.2016 11:45
EF Oviedo Vetusta
EF Oviedo Vetusta - : -
CD Tropezón
CD Tropezón "A" Pepe Barrera - Campo Nº1
12.06.2016 11:45
Veriña CF
Veriña CF - : -
Real Tapia CF
Real Tapia CF Pepe Barrera - Campo Nº2
Páxina 1 de 2
Mostrar30